Imprezy firmowe i integracyjne

Specjalnością naszej działalności są imprezy firmowe i integracyjne, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Takie wydarzenia zawsze zapadają gościom w pamięć, dzięki czemu zostaniesz lepiej zapamiętany jako pracodawca lub współpracownik. Eventy firmowe pomagają w budowaniu wzajemnych relacji pomiędzy firmami lub w motywowaniu własnych pracowników, dzięki czemu pracują Oni na sukces firmy jeszcze bardziej. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych atrakcji, które sprawią, że impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Pokazy tańca, karaoke czy  to tylko nie które z zabaw które mamy w ofercie. W celu omówienie szczegółów lub uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.   


Nasze propozycje


Pokazy taneczne

Pokazy-tańca

Organizujemy różnego rodzaju pokazy tańca, która uświetnią każdą imprezę i sprawią, że zaproszone osoby, chętniej będą się bawić. 

Hostessy i fordanserki

hostessy-fordanserki

Piękne dziewczyny uatrakcyjnią twoją imprezę i wprowadzą gości w odpowiedni klimat i nastrój, a dzięki temu sprawią, że uczestnikom wydarzenia zapadnie ono na długo w pamięci. Hostessy zawsze podkreślają rangę wydarzenia służąc pomocą, a urocze Fordanserki zachęcą do zabawy wszystkich gości.

Konferansjerzy

Konferansjerzy

Dobry konferansjer to podstawa każdego wydarzenia. Potrafi on sprawić, że uwaga uczestników jest skupiona właśnie na nim i pokierować spotkaniem tak jak należy. Współpracujemy z prawdziwymi fachowcami, m.in aktorami, dziennikarzami, czy innymi sławami znanymi z pierwszych stron gazet. 

Występy kabaretowe

Występy-kabaretowe

Występy kabaretowe uświetnią, każde spotkanie i wprawią w dobry nastrój imprezowiczów. Kabaret oglądany na żywo to zupełnie inna zabawa niż gdy oglądamy go na ekranie telewizora. Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi żartownisiami w Polsce.

Pokazy kulinarne

Bar-molekularny-pokazy-barmańskie

Pokazy barmańskie i kuchni molekularnej z całą pewnością przyciągną uwagę gości, a możliwość skosztowania wytworzonych specjałów i degustacji różnych rodzai alkoholów, może mieć niezapomniany przebieg. Skosztuj drinków serwowanych w temperaturze prawie -200 stopni lub naturalnie zrobionych miodów i win. To wszystko jest możliwe.

Atrakcje wieczorowe

chodzenie-po-ogniu-fire-show

Chodzenie po rozżarzonych węglach, fire-show czy pokazy sztucznych ogni, sprawią, że koniec imprezy nie będzie należał smutnych. Ogień od zawsze fascynował ludzi, a my dajemy ci możliwość poznania tajemnych sztuczek chodzenia po węglu czy obejrzenia pokazu żonglerki. Takie atrakcje na imprezie to jest coś!

Oczywiście to nie wszystko co mamy ci do zaproponowania, oprócz wymienionych propozycji na imprezę firmową, czy integracyjną, oferujemy również mnóstwo innych atrakcji, takich jak paintball, wyprawy off-road'owe, quady i wiele wiele więcej. Sprawdź resztę zabaw na event w zakładce
Atrakcje do wynajęcia