Festyny i pikniki rodzinne

Organizacja imprez rodzinnych z Panem Przygodom to czysta przyjemność, zajmujemy się przygotowaniami od A do Z i sprawiamy, że niczym nie musisz się martwić. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji do wynajęcia na festyny i pikniki rodzinne, które sprawią niezapomnianą frajdę najmłodszym, jak i dorosłym. Każda nasza atrakcja jest starannie przygotowana, a nad jej atutami pracują nasi doświadczeni pracownicy, którzy zachęcą zgromadzonych gości do wspólnej zabawy i nie pozwolą się im nudzić. Oprócz doboru odpowiednich atrakcji, zajmujemy się również pełnym przygotowaniem imprezy od strony technicznej, czyli budową scen lub ich aranżacją, wykonaniem nagłośnienia, a także zaplanowaniem przebiegu imprezy.  Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów! 


Nasze atrakcje


Klauni i szczudlarze

Klauni-szczudlarze

Chodzenie na szczudłach to umiejętność znana tylko niektórym. A tak wcale nie musi być, bo nasi szczudlarze chętnie dzielą się swoim talentem. Przyciągają uwagę i bawią nie tylko najmłodszych. A nasi zabawni i uśmiechnięci klauni sprawią, że nawet największe smutasy rozchmurzą się w pochmurny dzień.

Turnieje sportowe

Agencja Eventowa Warszawa - Zorbing

Sportowe zmagania zawsze przyciągają tłumy chętnych, by wziąć udział w rozgrywkach. Gry takie jak unihokej, zrobing czy archery tags, zmuszają graczy do współpracy i zapewniają świetną zabawę.

Trampoliny i Euro Bungee

trampoliny-euro-bungee

Podniebne akrobacje na trampolinie, czy euro bungee to wspaniała atrakcja dla małych i dużych amatorów mocnych wrażeń. Wysokie podskoki i salta zapewnią dobrą zabawę i wzmocnią kondycję każdego uczestnika.

Dmuchańce

Dmuchance-dmuchane-zamki

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie są już od kilku lat najpopularniejszą atrakcją na festynach. Dostarczają mnóstwo frajdy dzieciom i pozwalają się im wyszaleć. Zabawa polega na skakaniu, wspinaniu się i zjeżdżaniu. W naszej ofercie jest kilka rodzajów dmuchanych placów zabaw od pirackiego statku po afrykańską dżunglę. 

Pokazy iluzji

pokazy-iluzji

Pokazy magii robione przez naszego iluzjonistę są świetną zabawą dla każdego, a to wszystko dzięki nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z publicznością i braniu aktywnego udziału widowni w przedstawieniu.

Malowanie twarzy

Malowanie-twarzy

Malowanie twarzy to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Nasi animatorzy przeniosą was w niezwykły świat bajek lub zwierzą, malując wasze buźki ulubionymi postaciami.

 Walki na ringu

pompowane-zapasy-sumo

Stań do "walki" na wielkim pompowanym ringu zakładając ogromne rękawice lub przybierz strój zapaśnika sumo i zmierz się ze swoim przeciwnikiem. Dzięki temu, że wszystko jest wypełnione pianką lub powietrzem, aż miło zostać znokautowanym :). Zabawy te nie tyle wymagają siły czy umiejętności, lecz sprytu i wytrzymałości.   

Karuzele i symulatory lotów

Karuzela-i-symulator-lotów

Jazda na karuzeli, czy korzystanie z symulatora treningu pilotów, to świetna rozrywka nie tylko dla najmłodszych. Nasza karuzela sprawi, że każdy poczuje wiatr we włosach, a specjalnie przygotowany kosmiczny trener, składający się z trzech okrągłych płaszczyzn. Pozwala użytkownikowi w niezwykły sposób poznawać prawa ciążenia i próbować je opanowywać, a przede wszystkim łączy świetną zabawę z aktywnym wypoczynkiem.

Wata cukrowa

Wata-cukrowa

Żaden festyn nie może się odbyć bez waty cukrowej. Przysmak dzieci i dorosłych to podstawa każdej rodzinnej imprezy. Do wyboru dajemy watę tradycyjną i kolorową robioną na naturalnych barwnikach.

Jeżeli wyżej wymienione atrakcje nie spełniają twoich oczekiwań lub pragniesz czegoś więcej.
Zapytaj o ofertę!