Imprezy firmowe i integracyjne

Specjalnością naszej działalności są imprezy firmowe i integracyjne, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Takie wydarzenia zawsze zapadają gościom w pamięć, dzięki czemu zostaniesz lepiej zapamiętany jako pracodawca lub współpracownik. Eventy firmowe pomagają w budowaniu wzajemnych relacji pomiędzy firmami lub w motywowaniu własnych pracowników, dzięki czemu pracują Oni na sukces firmy jeszcze bardziej. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych atrakcji, które sprawią, że impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Pokazy tańca, survival czy pokazy kuchni molekularnej to tylko nie które z zabaw które mamy w ofercie. W celu omówienie szczegółów lub uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.   


Nasze propozycje


Olimpiada sportowa

Agencja Eventowa Warszawa - Zorbing

Program jest przygotowany dla grup zorganizowanych i przeprowadzany jest w formie olimpiady. Po zebraniu się całej grupy wprowadzamy w tematykę programu, zasady rywalizacji, przedstawiamy zadania, jakie przygotowaliśmy dla uczestników. Osoby będą rywalizowały między sobą wykonując zestaw różnych dyscyplin na wesoło. Całość prowadzimy w atmosferze rywalizacji sportowej, zgodnej z duchem olimpiady. Uczestnicy będą gromadziły punkty na podstawie, których ustalimy klasyfikację końcową. Po jej ogłoszeniu odbędzie się dekoracja zwycięskich zawodników. Tu nastąpi wręczenie pamiątkowych medali olimpijskich i podsumowanie wyników szkolenia.

Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe Agencja Eventowa Warszawa

Proponujemy warsztaty, polegające na wspólnym nakręceniu miniatury fabularnej z uczestnikami eventu. Czas przeznaczony na realizację filmu dostosowany jest do potrzeb klienta i waha się w przedziale od 3 do 8-9 godzin. Równolegle pracujemy na kilku planach filmowych w grupach około 20 osobowych wg wcześniej przygotowanego scenariusza będącego pastiszem znanych gatunków filmowych. Przygotowujemy również scenariusze na zamówienie, dostosowane do oczekiwań i pisane w uzgodnieniu z klientem, nawiązujące w swej treści np. do wartości korporacyjnych firmy. Oprócz kamer pracujących z naszymi aktorami jest również kręcony reportaż z planu. Obok profesjonalnych reżyserów, operatorów i dźwiękowców, na planie działa zawodowy charakteryzator i kostiumolog. Efekt zabawy w postaci zdjęć fotograficznych, reportażu i samego zmontowanego filmu, uczestnicy otrzymują w ciągu kilku dni od jej zakończenia.

Manewry wojskowe

Strzelnica agencji eventowej Warszawa

Cała akcja zaczyna się już w biurze, gdzie uczestnicy dostają zaproszenie w formie wezwania do wojska. Kandydat musi stawić się w określonym miejscu na dana godzinę. Uczestnicy imprezy integracyjnej zostaną przewiezieni autokarem na teren koszarów. Podróż przebiega bezpiecznie, aż do momenty napadu. Zdezorientowani pasażerowie zostaną porwani. Atmosferę spotęgują liczne wystrzały, świece dymne i okrzyki napastników. Po szturmie na autokar uczestnikami zajmie się zawodowy sierżant, który narzuci regulamin imprezy integracyjnej, a następnie przeprowadzi musztrę wojskową.

imprezy integracyjne 4x4 off-road Warszawa

Wspaniała zabawa pod gołym niebem, jazda terenowym samochodem, a wieczorem ognisko z pysznym jedzeniem, to prawdziwy hit ostatnich imprez firmowych i integracyjnych. Podczas przejażdżki na naszych gości czekają zróżnicowane trasy w dzikie i trudno dostępne tereny lub jazda rekreacyjna w łagodniejszych warunkach, wszystko w zależności od preferencji uczestników.

Podchody leśne i orienteering 

pochody lesne orienteering Imprezy integracyjne Warszawa

Poszukiwanie znaków i flag w leśnym terenie, to niezły sprawdzian umiejętności orientacji, ale również pracy zespołowej. Taka zabawa doskonale wpływa na rozwój grupy oraz pomaga w integracji się twoich pracowników, dzięki czemu lepiej pracują Oni na twój sukces. 

City games - gry miejskie

gry miejskie Kazimierz Dolny City Games

Zwiedzanie miasta poprzez zabawę, która polega na znajdowaniu ukrytych znaków i zdobywaniu punktów. Jest to doskonała okazja do zbudowania wzajemnych relacji między uczestnikami imprezy, dzięki szeregowi różnych nieoczekiwanych sytuacji, w których będą mogli się wykazać. 

Pokazy taneczne

Pokazy-tańca

Organizujemy różnego rodzaju pokazy tańca, które uświetnią każdą imprezę i sprawią, że zaproszone osoby, chętniej będą się bawić. 

Pokazy kulinarne

Bar-molekularny-pokazy-barmańskie

Pokazy barmańskie i kuchni molekularnej z całą pewnością przyciągną uwagę gości, a możliwość skosztowania wytworzonych specjałów i degustacji różnych rodzai alkoholów, może mieć niezapomniany przebieg. Skosztuj drinków serwowanych w temperaturze prawie -200 stopni lub naturalnie zrobionych miodów i win. To wszystko jest możliwe.

Atrakcje wieczorowe

chodzenie-po-ogniu-fire-show

Chodzenie po rozżarzonych węglach, fire-show czy pokazy sztucznych ogni, sprawią, że koniec imprezy nie będzie należał smutnych. Ogień od zawsze fascynował ludzi, a my dajemy ci możliwość poznania tajemnych sztuczek chodzenia po węglu czy obejrzenia pokazu żonglerki. Takie atrakcje na imprezie to jest coś!

Oczywiście to nie wszystko co mamy ci do zaproponowania, oprócz wymienionych propozycji na imprezę firmową, czy integracyjną, oferujemy również mnóstwo innych atrakcji, takich jak paintball, quady i wiele wiele więcej.
Zapytaj o ofertę