Off-Road 4x4/Quady

Przygoda z jazdą samochodem terenowym zaczynają się u nas od nauki teretycznej z zasad jazdy i zachowań w terenie (używanie wyciągarki, liny, wymiana opony...). Kolejnym krokiem jest jazda samochodem terenowym po specjalnie przygotowanym torze i nauka zjazdów, podjazdów, przejazdów po kładce, pokonywanie wody i inne. Wymagająca cierpliwości, dokładności jazda, uczy podstaw jazdy w ciężkim terenie.

Wyprawy 4x4 Offroad to coś dla bardziej doświadczonych kierowców, dla wymagających podróżników. Jeśli jesteś znudzony typowym zwiedzaniem świata - zabierz się z nami! Offroad Adventure to nic innego, jak podróż samochodem terenowym w miejsca, które są ciężko dostępne dla zwykłych turystów. Chcesz wiedzieć więcej. Organizujemy przejażdżki rekreacyjne samochodami terenowymi, dłuższe wyprawy, jazdę po torze. Pod okiem naszych instruktorów przeprawisz się przez rzekę, zmierzysz się z błotnistym terenemoraz własnymi słabościami. Na naszych adeptów czekają zróżnicowane tracy: lasy, wąwozy, piaskownie, torfowiska, strone górskie podjazdy czy też błotniste zjazdy :).

W trakcie wyprawy na życzenie uczestników przygotowujemy przerwę cateringową (ognisko, dania grillowe, węgierski kociołek lub inne pyszne jedzenie) lub szereg innych atrakcji. Chcesz posmakować rajdów off road 4x4? Zapraszamy do kontaktu!