Paintball

Niesamowita przygoda, przeżyj ją sam lub podaruj bliskiej osobie.

Nasza firma organizuje wypady na Paintball'a które są znakomitą rozrywką na każdą imprezę integracyjną, wieczór kawalerski, festyn, piknik czy imprezę firmową. Rozgrywki można zorganizować w niemal każdych warunkach i w każdym miejscu, bo dzięki naszemu doświadczeniu i organizacji pracy, zawsze badamy wcześniej miejsce gdzie mamy zorganizować zabawę. Dzięki temu wiemy gdzie i jak przygotować pole do zabawy, aby ta była jak najbardziej udana.

Często jest tak, że pracownicy nie przepadają za braniem udziału w imprezie integracyjnej błędnie wychodząc z założenia, że będzie nudno, a jej uczestnicy będą spędzać czas na rozmowach o pracy pod czujnym okiem szefa. To błąd. Paintball jest bowiem świetną okazją do tego by zabawić się bez żadnych granic. Nie ważne, czy uczestnicy są wysportowani czy nie, czy lubią rywalizację, bądź wolą współpracować. Każdy w tym sporcie będzie mógł się odnaleźć, bo stwarza nieograniczone możliwości.

Pan Przygoda organizuje paintball'a na terenie Lublina i Warszawy, ale jeśli ta atrakcja miałaby być tylko jedną z wielu, to w grę wchodzi również cała Polska. 

Dlaczego wybrać nas?
Dlatego, że oferujemy najniższe ceny i jesteśmy najbardziej elastyczni w stosunku do naszych klientów. Wszystko dzięki długiej obecności w branży i współpracy z najlepszymi firmami dostarczającymi nam niezbędne do walki akcesoria.

 

Każdy zainteresowany rozgrywką musi sprawdzić ofertę Pana Przygody. A ta dla klientów indywidualnych prezentuje się następująco:

Pełny strój do gry, karabinek (marker), animator i ogrodzone pole + 200 kulek - 49zł/os.

Pełny strój do gry, karabinek (marker), animator i ogrodzone pole + 500 kulek a także fotorelacja z zawodów - 79zł/os.

Pełny strój do gry, karabinek (marker), animator i ogrodzone pole + kulki NO LIMIT wraz z ogniskiem po rozgrywkach - 129zł/os.

 

 

Ceny dla większych grup ustalamy indywidualnie. Paintball?
Tylko Pan Przygoda!. Sprawdź naszą ofertę!