Wieczory tematyczne

Najważniejszą porą dnia każdej imprezy integracyjnej lub firmowej jest wieczór. Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy ofertę wieczorów tematycznych, podczas których uczestnicy wcielają się w przydzielone role. Takim sposobem uczestnicy mogą stać się gwiazdami filmowymi, podczas Gali Filmowej, tajnym agentem Jej Królewskiej Mości w trakcie wieczoru z Jamesem Bondem czy poczuć magię PRL-owskiej propagandy. To wszystko możliwe w zależności od wybranej tematyki wieczoru. Każda taka impreza jest prowadzona przez naszych wyspecjalizowanych animatorów, którzy umilą gościom czas podczas zabaw. Zapraszamy do skorzystania z oferty!


Nasze propozycje


Uroczysta Gala Filmowa

gala

Niektóre spotkania firmowe wymagają niezwykłej i niecodziennej oprawy, by uświetnić naprawdę istotne i uroczyste momenty z życia firmy. Uroczysta gala w eleganckiej odsłonie będzie doskonałym sposobem na stworzenie atmosfery godnej najwyższych laurów. Niekiedy rozdanie nagród pracownikom czy wszelkiego rodzaju inauguracje skłaniają do spotkania w doniosłym stylu.Zadbamy, by odpowiednia muzyka, gra świateł, konferansjer jak i scenografia spełniły oczekiwania każdego klienta, wpisując się w założoną konwencję wieczoru. Spójny charakter wszystkich elementów gwarantuje sukces spotkania, gdzie liczy się blichtr i elegancja!

Wieczór z Jamesem Bondem

Event Wieczór z Jamesem Bondem - Agencja Eventowa Warszawa

Wszystkiemu winne są diamenty, które jak powszechnie wiadomo są wieczne. Agent 007 wycofał się z czynnej służby nie ukończywszy tajnej misji w centrum Europu Środkowej, a Centrala gorączkowo poszukuje kandydatów na jego miejsce. Podczas wieczoru goście, niespodziewanie staną się obiektem zainteresowania rekrutów Secret Intelligence Service i jako świeżo zwerbowani adepci sztuki wywiadowczej zostaną wciągnięci w wir szpiegowskich przygód. Zwerbowani rekruci w stosownym czasie otrzymają z Centrali specjalne zadanie do wykonania, ale najpierw będą musieli udowodnić, że są godni, aby w ich ręce złożyć przyszłość całego świata… W trakcie wieloetapowego testu szpiegowskiego, realizowanego w formie zestawu konkurencji, poszczególne grupy będą otrzymywać rozkazy i instrukcje. Kandydaci na agentów, aby udowodnić swoją wartość i sprostać postawionym zadaniom, będą musieli wykazać się sprawnością nie tylko fizyczną, ale również potęgą intelektu!

Powrót do PRLu

Impreza integracyjna firmowa w stylu PRL

Życie codzienne w PRL to były czasy ! To okres wielu paradoksów. Zarabiało się po kilka tysięcy złotych, ale nic nie można było za nie kupić. W sklepach brakowało wszystkiego, a i tak ustawiały się do nich bardzo długie kolejki. Dzięki nam możesz cofnąć się w czasie i przeżyć to jeszcze raz. Proponujemy Państwu czas pełen wrażeń. PRL to okres trudny i dziwny. Jednak, staramy się wychwycić z tego okresu sentymentalne wspomnienia śmiesznej propagandy, czy też język, który był często poprawny politycznie, a rzadko logicznie.Dołączcie się do naszych animatorów, którzy umilą Państwu wieczór dając niezapomniane przeżycia. Do dyspozycji Państwa oddajemy nie tylko udekorowane przestrzenie w stylu PRL – ale muzyczną oprawę gadżety do konkurencji, a także elastyczność w scenariuszu, co pozwoli dostosować wieczór do Państwa indywidualnych preferencji.

Wieczór iluzji i hazardu

pokazy-iluzji

Smokingi, suknie wieczorowe, żetony i pokazy iluzji. To najlepsze atrybuty udanego wieczoru. Oferujemy ekskluzywne kasyno, które jesteśmy w stanie wykreować w każdym wnętrzu - w sali konferencyjnej lub bankietowej, czy w restauracji. Grę prowadzą nasi profesjonalni krupierzy, a czas przy stole umilają nasze urocze hostessy, które zadbają o doskonałą organizację i fantastyczną atmosferę. By umilić czas pozostałym gościom, prowadzony jest dodatkowo pokaz iluzji, z dużą ilością rekwizytów i mega dawką humoru. Uczestnicy są na bieżąco angażowani w zabawę co w świetny sposób integruje grupę ludzi oraz tworzy niezapomnianą atmosferę.

Pin-up Burlesque

pin-up burlesque imprezy tematyczne Warszawa

Jedną z ciekawszych imprez wieczorowych które oferujemy jest przyjęcie w stylu Vintage, podczas którego tancerki stylizacji Pin-up zabawiają gości. Tego typu imprezy zawsze zapadają w pamięć ich uczestnikom, dzięki profesjonalnie poprowadzonej imprezie i świetnej zabawie.