Wieczory tematyczne

Najważniejszą porą dnia każdej imprezy integracyjnej lub firmowej jest wieczór. Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy ofertę wieczorów tematycznych, podczas których uczestnicy wcielają się w przydzielone role. Takim sposobem uczestnicy mogą stać się gwiazdami filmowymi, podczas Gali Oscarowej, tajnym agentem Jej Królewskiej Mości w trakcie wieczoru z Jamesem Bondem czy poczuć magię PRL-owskiej propagandy. To wszystko możliwe w zależności od wybranej tematyki wieczoru. Każda taka impreza jest prowadzona przez naszych wyspecjalizowanych animatorów, którzy umilą gościom czas podczas zabaw. Zapraszamy do skorzystania z oferty!


Nasze propozycje


Wieczór iluzji i hazardu

pokazy-iluzji

Smokingi, suknie wieczorowe, żetony i pokazy iluzji. To najlepsze atrybuty udanego wieczoru. Oferujemy ekskluzywne kasyno, które jesteśmy w stanie wykreować w każdym wnętrzu - w sali konferencyjnej lub bankietowej, czy w restauracji. Grę prowadzą nasi profesjonalni krupierzy, a czas przy stole umilają nasze urocze hostessy, które zadbają o doskonałą organizację i fantastyczną atmosferę. By umilić czas pozostałym gościom, prowadzony jest dodatkowo pokaz iluzji, z dużą ilością rekwizytów i mega dawką humoru. Uczestnicy są na bieżąco angażowani w zabawę co w świetny sposób integruje grupę ludzi oraz tworzy niezapomnianą atmosferę.

Pin-up Burlesque

pin-up burlesque imprezy tematyczne

Jedną z ciekawszych imprez wieczorowych które oferujemy jest przyjęcie w stylu Vintage, podczas którego tancerki stylizacji Pin-up zabawiają gości. Tego typu imprezy zawsze zapadają w pamięć ich uczestnikom, dzięki profesjonalnie poprowadzonej imprezie i świetnej zabawie.